Traser P67 SuperSub Diver Automatic Gray T100

SKU: 04960463
Darmowa dostawa

Produkt niedostępny

Oszczędź do 10% z aplikacją Time To Riff

Zawsze darmowa dostawa i zwrot oraz bezpieczne płatności

Oficjalna dystrybucja ZiBi - gwarancja oryginalności

Darmowa wymiana baterii przez cały okres gwarancji

Przymierz lub odbierz zegarek w 1 z 85 salonów stacjonarnych

Stała oferta rat Santander 0% - decyzja już w 15 minut

Opis Traser P67 SuperSub Diver Automatic Gray T100

Traser P67 SuperSub Diver Automatic Gray T100 110332

Sportowy zegarek męski TRASER 110332 to idealny wybór dla mężczyzn uwielbiających wielofunkcyjne dodatki. Dzięki uniwersalnemu designowi będzie idealnym uzupełnieniem każdego rodzaju stylizacji. Dodatkowo wysoka wodoszczelność oraz umieszczony na kopercie pierścień antyrewersyjny sprawiają, że czasomierz będzie doskonałym towarzyszem podczas eksplorowania podwodnych głębin.

Mechanizm zegarka

Zegarek męski na srebrnej bransolecie TRASER 110332 został wyposażony w mechanizm automatyczny mechanizm automatyczny Sellita SW200, który łożyskowany jest aż na 26 kamieniach. Czasomierz napędza się sam, wykorzystując ruchy kinetyczne Twojego nadgarstka. Czas rezerwy chodu wynosi 38 godzin.

Tarcza oraz Szkło

Powierzchnia szarej tarczy tego automatycznego zegarka męskiego jest giloszowana, co nadaje jej elegancki charakter. Umieszczono na niej wyraźne, białe indeksy. Stylizowane wskazówki w srebrnej barwie dopełniają całości. Na godzinie szóstej znajduje się datownik, wskazujący na aktualny dzień miesiąca. Tarczę ochrania niezwykle odporne na zarysowania szkło szafirowe.

Koperta i Bransoleta

Srebrna koperta tego zegarka typu diver została umocowana na solidnej bransolecie, utrzymanej w tym samym kolorze. Do wykonania obydwu elementów wykorzystano stal szlachetną 316 L. Ten rodzaj materiału znany jest ze swojej odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie korozji. Na kopercie zegarka znajduje się obrotowy bezel z naniesioną skalą. Koperta tego zegarka taktycznego posiada także zakręcany dekiel i koronkę, które zwiększają wodoszczelność urządzenia.

Podświetlenie

Mimo że estetyka zegarka jest godna podziwu, jego prawdziwą siłą tkwi w jakości wykonania i zastosowanych technologiach. Oznaczenie T100 już samo w sobie świadczy, że to niezwykły zegarek taktyczny. Liczba 100 odnosi się do ilości użytego trytu do produkcji markerów świetlnych trigalight®, co oznacza czterokrotnie większą moc światła niż w bazowych modelach oznaczonych jako T25. Masywne indeksy w całości wykonane są z rurek trigalight® o kształcie przypominającym sztabki, emitując intensywne niebieskie światło. Jedyny wyjątek to indeks na godzinie 12, który odróżnia się żółtym światłem. W nocy zegarek imponuje iluminacją, umożliwiając odczyt czasu nawet z kilku metrów w całkowitej ciemności.

Wodoszczelność

Poziom wodoszczelności tego zegarka męskiego z szarą tarczą został oszacowany na 500 m. Oznacza to, że jego mechanizm jest bezpieczny nawet podczas nurkowania z butlą na głębokości do kilkudziesięciu metrów.

W zestawie z zegarkiem znajdziesz:

- oryginalne pudełko
- 2-letnią gwarancję
- instrukcję obsługi

Marka

TRASER. Wojskowa wytrzymałość, szwajcarska precyzja i doskonała czytelność za dnia i w nocy!

Pod koniec lat 80-tych do szwajcarskiej manufaktury mb-microtec, specjalizującej się w technologii trigalight®, którą stosowano między innymi w celownikach optycznych broni, zgłosiła się Armia Stanów Zjednoczonych. Potrzebowali zaopatrzyć swoje oddziały w zegarki niezwykle wytrzymałe, czytelne w ciemności nawet po 8 godzinach, a przy tym spełniające aż 250 norm określonych w MIL-PRF-46374F.

Mb-microtec podjęło się zlecenia, prezentując w 1989 roku pierwszy zegarek taktyczny na świecie, którego indeksy oraz wskazówki wypełnione gazem H3 (trigalight®) gwarantowały czytelność wskazań w nocy, przez około 25 lat, nie wymagając przy tym zewnętrznego źródła zasilania.

Zobacz również: