BULOVA Surveyor 96B429

Produkt dostępny

SKU: 05175530
Darmowa dostawa

Czas ucieka, zamów jeszcze dziś!
Wolisz obejrzeć produkt stacjonarnie? Sprawdź dostępność produktu w każdym z naszych 85 salonów.

Oszczędź do 10% z aplikacją Time To Riff

Zawsze darmowa dostawa i zwrot oraz bezpieczne płatności

Oficjalna dystrybucja ZiBi - gwarancja oryginalności

Darmowa wymiana baterii przez cały okres gwarancji

Przymierz lub odbierz zegarek w 1 z 85 salonów stacjonarnych

Stała oferta rat Santander 0% - decyzja już w 15 minut

Opis BULOVA Surveyor 96B429

Zegarek męski z zieloną tarczą BULOVA 96B429 Zegarek męski z zieloną tarczą BULOVA 96B429

Zegarek męski BULOVA 96B429

BULOVA 96B429 to zegarek męski z zieloną tarczą dla osób o wyrafinowanym guście, które cenią luksus i elegancję. Wykonany ze stalowej koperty w odcieniu srebra, z rzeźbionymi krawędziami i fazetowaniem, ten model zapewnia komfort noszenia na nadgarstku. Polirowane i matowe wykończenie dodaje mu wyjątkowego charakteru, a płaskie szafirowe szkło chroni tarczę zegarka.

Tarcza i szkło

Tarcza zegarka w zielonym kolorze jest niezwykle efektowna, ze srebrnymi akcentami i wskazówkami, które świecą w ciemności. Wypukłe indeksy oraz powiększony szkłem powiększającym typu Cyclops datownik dodają funkcjonalności. Mineralne szkło na deklu koperty pozwala podziwiać pracę mechanizmu.

Zegarek męski z zieloną tarczą BULOVA 96B429 Zegarek męski z zieloną tarczą BULOVA 96B429
Zegarek męski z zieloną tarczą BULOVA 96B429 Zegarek męski z zieloną tarczą BULOVA 96B429

Koperta i Bransoleta

Stalowa, trójogniwowa bransoleta jest wygodna i łatwa do zapięcia dzięki zatrzaskowi z przyciskiem. Srebrna koperta ma średnicę odpowiednią dla męskiego nadgarstka i jest idealnie dopasowana do całości. Umieszczona na boku koronka służy do regulacji wskazań godziny czasomierza.

Mechanizm

Automatyczny mechanizm z 21 kamieniami gwarantuje precyzyjny pomiar czasu. Rezerwa mocy wynosząca 42 godziny pozwala na dłuższe użytkowanie zegarka bez konieczności nakręcania. Dzięki okienku z mineralnego szkła na tylnej stronie koperty, można podziwiać pracę mechanizmu.

Wodoszczelność

Klasa wodoszczelności tego zegarka męskiego z zieloną tarczą Bulova wynosi 30 m. Oznacza to, że czasomierz jest odporny na zachlapania oraz podwyższony poziom wilgoci, powstały np. w trakcie mycia rąk czy zmywania naczyń.

Zegarek męski z zieloną tarczą BULOVA 96B429 Zegarek męski z zieloną tarczą BULOVA 96B429
Marka BULOVA Marka BULOVA

O marce Bulova

Bulova to marka wywodząca się z samego serca Stanów Zjednoczonych. W 1875 roku Joseph Bulova otworzył w bogatej dzielnicy Nowego Jorku sklep jubilerski. W roku 1911 rozpoczęto produkcję pierwszych zegarków. Wszystkie części produkowane były ręcznie, a zegarki szybko zdobyły miano prestiżowych ze względu na bogate zdobienie i stosowanie kamieni szlachetnych. Już w roku 1924 powstały pierwsze zegarki damskie wysadzane drogimi kamieniami. Do historii przeszedł przełomowy i kultowy model Accutron, a Bulova na stałe zagościła na pokładzie wielu misji NASA. W samym Białym  Domu zegarki Bulova są oficjalnym prezentem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ