CASIO G-SHOCK Mudman GW-9500 -1A4ER

Produkt dostępny

SKU: 05100925
Darmowa dostawa

Czas ucieka, zamów jeszcze dziś!
Wolisz obejrzeć produkt stacjonarnie? Sprawdź dostępność produktu w każdym z naszych 85 salonów.

Oszczędź do 10% z aplikacją Time To Riff

Zawsze darmowa dostawa i zwrot oraz bezpieczne płatności

Oficjalna dystrybucja ZiBi - gwarancja oryginalności

Darmowa wymiana baterii przez cały okres gwarancji

Przymierz lub odbierz zegarek w 1 z 85 salonów stacjonarnych

Stała oferta rat 0% - decyzja już w 15 minut

Opis CASIO G-SHOCK Mudman GW-9500 -1A4ER

Zegarek męski G-Shock Mudman GW-9500-1A4ER  wykonany z biomasy oraz z mechanizmem solarnym w czarnym kolorze z czerwonymi akcentami - timetrend.pl Zegarek męski G-Shock Mudman GW-9500-1A4ER  wykonany z biomasy oraz z mechanizmem solarnym w czarnym kolorze z czerwonymi akcentami - timetrend.pl

G-Shock Mudman GW-9500-1A4ER - stworzony, by wytrzymać najtrudniejsze warunki

Odkryj długo wyczekiwany model zegarka G-Shock GW-9500-1A4ER, czyli nową wersję kultowego już Mudmana! Ta seria powraca w smuklejszej i czytelniejszej wersji.

G-SHOCK MUDMAN ewulouował! GW-9500-1A4ER posiada charaketrystyczną dla Mudmana niezwykle wytrzymałą konstrukcję, tym razem w smuklejszym i lżejszym wydaniu, by ułatwić dopasowanie do Twojego nadgarstka. Now przedstawiciel tej serii wciąż jest niezwykle odporny na błoto oraz kurz. 

Mudman GW-9500 - pierwszy G-Shock z podwójnym LCD

Zegarek męski G-Shock GW-9500 może pochwalić się dwuwarstwowym negatywowym wyświetlaczem LCD. Ma on niezwykle praktyczne zastosowanie - umożliwia on wyświetlanie grafiki kompasu na wierzchniej warstwie wyświetlacza, zaś duży, dolny wyświetlacz w tym samym czasie może wskazywać pomiary. Taka możliwość zdecydowanie zdobędzie serce miłośników trekkingu, wspinaczki górskiej,  bądź innych ekstremalnych wypraw.

Cyfrowy wyświetlacz umożliwia szybkie i sprawne odczytanie czasu, zaś w odczytaniu godziny w ciemności bądź w ekstremalnych warunkach pomoże Ci podświetlenie Super Illuminator.

Wyświetlacz został przykryty szkłem mineralnym o wysokiej odoporności na uszkodzenia mechaniczne.

Zegarek męski G-Shock Mudman GW-9500-1A4ER  wykonany z biomasy oraz z mechanizmem solarnym w czarnym kolorze z czerwonymi akcentami - timetrend.plZegarek męski G-Shock Mudman GW-9500-1A4ER  wykonany z biomasy oraz z mechanizmem solarnym w czarnym kolorze z czerwonymi akcentami - timetrend.pl
Zegarek męski G-Shock Mudman GW-9500-1A4ER  wykonany z biomasy oraz z mechanizmem solarnym w czarnym kolorze z czerwonymi akcentami - timetrend.plZegarek męski G-Shock Mudman GW-9500-1A4ER  wykonany z biomasy oraz z mechanizmem solarnym w czarnym kolorze z czerwonymi akcentami - timetrend.pl

*Ilustracja pokazuje model GW-9500 -3ER

G-Shock GW-9500-1A4ER - żadne błoto nie jest mu straszne

Jak na Mudmana przystało, zegarek ten jest esktremalnie odporny na błoto. Zegarek posiada system Carbon Core Guard - oznacza to, że koperta wzmocniona jest włóknem węglowym. Ten zegarem męski G-Shock wyposażony jest w 6 przycisków - 5 z nich znajduje się na boku koperty, jeden umieszczony jest w centrum kostrukcji. Wmocnioną ochronę przed błotem posiadają 4 przyciski - 3 prawe boczne przyciski oraz centralny. Te przyciski, w przeciwieństwie do lewych przycisków, (które nie są narażone bezpośrednio na zanieczyszczenia tak, jak prawa strona) są szersze oraz posiadają cylindryczne części wyprodukowane ze stali nierdzewnej i uszczelki.

Tough Solar 

Zegarek zasilany jest poprzez panel słoneczny (system Tough Solar) - zaletą takiego rozwiązania jest niezależnośc zegarka od baterii. By naładować zegarek, wystarczy tylko wystawić go na działanie światła słonecznego. Stan naładowania baterii sprawdzisz za sprawą wskaźnika poziomu baterii.

Mudman powraca

W nowym Mudmanie nie mogłoby zabraknąć dekla z wygrawerowanym charakterystycznym dla serii kretem. 

Zarówno pasek, jak i koperta zostały wykonane z biomasy. Ta żywica pochodzenia naturalnego została wykonana przy użyciu takich odnawialnych zasobó organicznych, jak kukurydza, czy olej rycynowy.

Design dla prawdziwego twardziela

Koperta oraz pasek zegarka G-Shock GW-9500-1A4ER są czarne z czerwonymi akcentami, które są wyróżnikiem tego modelu. 

Wodoszczelność

Wodoszczleność na poziomie 200 m umożliwia swobodne pływanie oraz nurkowanie z tym zegarkiem G-Shock