Komunia

Pierwsza Komunia Święta to dla wielu dzieci jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu i szczególnie wyczekiwany przez najmłodszych dzień.

Wybierając komunijne prezenty dla chłopca i dziewczynki, warto zwrócić uwagę na to, by były one ważną pamiątką, a w dodatku całkowicie wpisywały się w upodobania dziecka, podkreślały jego charakter i pasję. Nic więc dziwnego, że dziecięce zegarki od lat cieszą się ogromną popularnością i są chętnie wybierane przez rodziców, chrzestnych, czy babcie oraz dziadków, jako pierwszy dojrzały, poważny, a przede wszystkim niezapomniany prezent, który z powodzeniem zastąpił

Znaleziono produktów: 172

Pokaż filtry
  • Promocja
  GARETT KIDS PROTECT 4G ROZOWY

  GARETT KIDS PROTECT 4G ROZOWY

  429,00 zł 599,00 zł
  Atlantic Elegance 29040.41.57MB

  Atlantic Elegance 29040.41.57MB

  1 417,50 zł
  Lorus LOR R2301PX9

  Lorus LOR R2301PX9

  149,00 zł
  Suunto 5 WHITE SS050300000

  Suunto 5 WHITE SS050300000

  794,00 zł
  G-SHOCK Original G-2900F-1VER

  G-SHOCK Original G-2900F-1VER

  476,10 zł
  Vector Smart VCTR-31-01RG

  Vector Smart VCTR-31-01RG

  199,00 zł
  Casio Baby-G BSA-B100SC-7AER

  Casio Baby-G BSA-B100SC-7AER

  489,30 zł
  Casio Vintage A158WETG-9AEF

  Casio Vintage A158WETG-9AEF

  287,10 zł
  • Promocja
  GARETT KIDS MORO 4G NIEBIESKI

  GARETT KIDS MORO 4G NIEBIESKI

  429,00 zł 599,00 zł
  • Promocja
  GARETT KIDS PROTECT 4G NIEBIESKI
  • Promocja
  GARETT KIDS MORO 4G ROZOWY

  GARETT KIDS MORO 4G ROZOWY

  429,00 zł 599,00 zł

Znaleziono produktów: 172

słynne, komunijne medaliki.

Choć zegarek to zawsze stylowy, praktyczny i elegancki prezent, warto wiedzieć, na co w szczególności zwrócić uwagę, przy wyborze zegarka, który ma być prezentem na komunię. Producenci czasomierzy dali nam w tym przypadku prawdziwe pole do popisu. Po pierwsze powinniśmy ustalić, jakiego modelu szukamy i określić jego cenę, tak, by szła w parze z jakością. Warto pamiętać, że naprawdę dobry zegarek nie musi kosztować fortuny, a czasomierz przede wszystkim powinien podobać się dziecku i sprostać jego oczekiwaniom.

Czy interesuje nas zegarmistrzowski czasomierz, wyróżniający się najlepszymi mechanizmami, który będzie dorastał razem z dzieckiem i stanie się wieloletnią, rodzinną pamiątką z komunii, noszą z dumą na nadgarstku w dorosłym życiu? A może szukamy modnego, nowoczesnego modelu w ulubionym kolorze lub z wizerunkiem dziecięcego idola z kreskówki? Z trzeciej strony czekają na nas również inteligentne zegarki, czyli smartwatche dla dzieci, które będą idealnym prezentem dla małych fanów elektroniki, nowych technologii i smartfonów, a do tego również zapewnią spokojną głowę rodzicom! Spektrum możliwości mamy naprawdę duże - od klasycznych, eleganckich, markowych dziecięcych zegarków na skórzanym pasku lub bransolecie, przez sportowe, kultowe czasomierze dla dziewczynek i chłopców, aż po zegarki z całą gamą funkcji, które z pewnością zapewnią najmłodszym naukę przez najlepszą zabawę.

Zegarki dla dzieci powinny również cechować się niezniszczalnością, lekkością i doskonale pasować na mały nadgarstek. Czasomierz dla najmłodszych musi być gotowy na to, by sprostać największym wyzwaniom, które stawia przed nim dziecięca wyobraźnia - a ta, jak wiemy, nie zna granic. Dziś maluch może chcieć być podwodnym nurkiem, a jutro, kto wie? Astronautom, archeologiem, a może po prostu małym łowcą przygód? Zegarek, to prezent na komunię, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy dziewczynki i chłopca, zachęci do kreatywnej zabawy, a także stanie się ulubionym gadżetem, którym dzieci będą chciały chwalić się przed resztą klasy!

Zegarek na komunię to przede wszystkim coś więcej niż ponadczasowy prezent. To symbol, dający dziecku poczucie wejścia w kolejny, dojrzalszy etap życia. Zegarki, które od zawsze kojarzą się eleganckimi dorosłymi z pewnością nauczą dziewczynki i chłopców tego, jak stawiać pierwsze kroki w gospodarowaniu swojego czasu, a także staną się wyjątkową pamiątką, która z biegiem lat nabierze jeszcze większego znaczenia i za każdym razem będzie przypominała najpiękniejsze, beztroskie chwile i oczywiście ten ważny dzień Pierwszej Komunii Świętej.

Zrób komuś prezent!

Zrób komuś prezent kupując kartę podarunkową.

Newsletter