DAVOSA Diving Ternos 161.591.50

Produkt dostępny

SKU: 05160033
Darmowa dostawa

Czas ucieka, zamów jeszcze dziś!
Wolisz obejrzeć produkt stacjonarnie? Sprawdź dostępność produktu w każdym z naszych 85 salonów.

Oszczędź do 10% z aplikacją Time To Riff

Zawsze darmowa dostawa i zwrot oraz bezpieczne płatności

Oficjalna dystrybucja ZiBi - gwarancja oryginalności

Darmowa wymiana baterii przez cały okres gwarancji

Przymierz lub odbierz zegarek w 1 z 85 salonów stacjonarnych

Stała oferta rat Santander 0% - decyzja już w 15 minut

Opis DAVOSA Diving Ternos 161.591.50

Zegarek męski DAVOSA Diving Ternos 161.591.50

DAVOSA Diving Ternos 161.591.50 to zegarek, który jest nie tylko doskonałym narzędziem dla nurków, ale także niezastąpionym kompanem dla podróżników. Wyposażony w funkcję GMT, pozwala na łatwe śledzenie czasu w dwóch różnych strefach czasowych, co jest nieocenione w dzisiejszym globalnie połączonym świecie.

Mechanizm zegarka

Mechanizm zegarka, kaliber DAV 3032, to automatyczne urządzenie z dwukierunkowym rotorem na łożyskach kulkowych, szybką korektą daty, zatrzymywaczem sekundy, oraz rezerwą mocy wynoszącą od 50 do 56 godzin. Zegarek posiada funkcje takie jak godziny, minuty, centralna sekunda, data oraz druga strefa czasowa GMT.

Zegarek męski DAVOSA Diving Ternos 161.591.50 Zegarek męski DAVOSA Diving Ternos 161.591.50
Zegarek męski DAVOSA Diving Ternos 161.591.50 Zegarek męski DAVOSA Diving Ternos 161.591.50

Tarcza i szkło

Czarna tarcza zegarka wyróżnia się najwyższą jasnością dzięki zastosowaniu materiału luminescencyjnego SuperLumiNova® BGW9, który w świetle naturalnym jest biały, a w ciemności świeci jasnoniebieskim kolorem, zapewniając doskonałą czytelność w każdych warunkach. Kolorowa wskazówka GMT informuje o czasie w drugiej strefie, co jest szczególnie przydatne, gdy chcemy wiedzieć, czy nasz rozmówca z innego kontynentu jest dostępny, lub kiedy najlepiej jest kontaktować się z rodziną podczas podróży. 

Wodoszczelność

DAVOSA Diving Ternos 161.591.50 oferuje wodoszczelność na poziomie 200 metrów. Dzięki temu będzie on w stanie towarzyszyć Ci podczas pływania czy nawet nurkowania z akwalungiem.

Koperta i Bransoleta

Powłoka PVD (Physical Vapour Deposition) zapewnia wyjątkową trwałość i odporność na zarysowania. Proces PVD polega na umieszczeniu koperty zegarka oraz bransolety w komorze wysokociśnieniowej, gdzie farba paruje i tworzy nasyconą atmosferę. Dzięki temu stal szlachetna, będąca materiałem bazowym, jest całkowicie przesiąknięta cząsteczkami koloru, co gwarantuje głębokie i równomierne pokrycie kolorystyczne.

W zestawie z zegarkiem znajdziesz:

- oryginalne pudełko
- 2-letnią gwarancję
- instrukcję obsługi

Zegarek męski DAVOSA Diving Ternos 161.591.50 Zegarek męski DAVOSA Diving Ternos 161.591.50

Zegarki Davosa

Dwuwieczna historia marki DAVOSA, sięga aż 1861 roku i związana jest z domem Haslerów, gdzie Abel Frederic Hasler rozpoczął produkcję krótkich serii zegarków kieszonkowych w formie dewizki. Zegarmistrzowska pasja stała się początkiem rodzinnego biznesu, kiedy syn Paul kilka lat później uruchomił Paul HaslerTerminages d’Horlogerie – manufakturę zegarków pod marką Hasler. 

Zobacz również: