Męskie zegarki Adidas

Ortalionowy dres tej marki wszedł do kanonu mody sportowej. Buty? Adidasami nazwano nawet rodzaj obuwia. Koszulki? Logotyp niemieckiej firmy zdobi trykoty najlepszych reprezentacji narodowych i klubów piłkarskich. Kto jednak chce wzbogacić swoją garderobę o gustowny dodatek, męskie zegarki Adidas są świetnym pomysłem. Nałożyć na nadgarstek mogą je nie tylko miłośnicy sportu, ale i zwolennicy eleganckich stylizacji. 

Znaleziono produktów: 3

Pokaż filtry
  • Outlet
  Adidas District L1 Z08 2548-00

  Adidas District L1 Z08 2548-00

  299,40 zł 499,00 zł
  • Outlet
  Adidas Cypher LX1 Z06 2915-00

  Adidas Cypher LX1 Z06 2915-00

  401,40 zł 669,00 zł
  • Outlet
  Adidas Cypher LX1 Z06 005-00

  Adidas Cypher LX1 Z06 005-00

  401,40 zł 669,00 zł

Znaleziono produktów: 3

Męskie zegarki Adidas – gwarancja dobrego wyboru!

Firmy specjalizujące się w produkcji odzieży sportowej coraz częściej z powodzeniem rozszerzają swój asortyment. Dobrym przykładem jest właśnie słynna niemiecka marka. Zegarki męskie Adidas odznaczają się przemyślanym wzornictwem, które uwzględnia nie tylko wygląd, ale i funkcjonalność. Prosty design spodobać się może zwłaszcza mężczyznom, którzy szukają dodatku idealnego do noszenia na co dzień.

Wśród prezentowanych w tej kategorii egzemplarzy klienci sklepu Time Trend znajdą produkty o ponadczasowej stylistyce. Męskie zegarki Adidas z reguły kopertę mają umieszczoną na skórzanym pasku, lecz zdarzają się także wyjątki. Mogą to być chociażby modele elektroniczne, których projekt nawiązuje do estetyki dominującej w latach 70. i 80. XX wieku. Tego rodzaju zegarki męskie Adidas przypadną do gustu miłośnikom stylu retro i vintage.

Niewątpliwym atutem egzemplarzy tej firmy jest przejrzysty układ tarczy. Oznaczenia godzin są doskonale widoczne. Producent zadbał także o to, aby nic nie rozpraszało oka podczas sprawdzania aktualnego czasu. Niektóre męskie zegarki Adidas posiadają datownik, ale to jeden z nielicznych dodatkowych pól na tarczy. Znajdujące się w kategorii propozycje nadają się do noszenia razem ze sportowymi stylizacjami, ale można je też zestawić z casualową marynarką.

Wygodne zakupy w sklepie Time Trend

Miłośnicy marki Adidas mają do wyboru kilkanaście modeli. Oferta jest bardzo zróżnicowana, więc każdy mężczyzna powinien w niej znaleźć coś dla siebie. Zegarki męskie Adidas to propozycje korzystne cenowo, ale równie dobrze zakup można rozłożyć na kilka rat z zerowym oprocentowaniem. Zamawianie w sklepie Time Trend jest wygodne także z innego powodu – dostawa jest darmowa, a klient ma aż 100 dni na zwrot produktu.

Zachęcamy zatem do wyboru modelu odpowiadającego osobistym preferencjom. Męskie zegarki Adidas to produkty skierowane zarówno do nastolatków, studentów, jak i dorosłych mężczyzn. U nas znajdziesz egzemplarze różniące się m.in. kolorystyką, wykończeniem oraz wyposażeniem w funkcje.

Zrób komuś prezent!

Zrób komuś prezent kupując kartę podarunkową.

Newsletter