Baby-G odmierza kroki na drodze marzeń

Zuzanna Kijanowska, zawodniczka  i dwukrotna mistrzyni Polski Pole Sport federacji IPSF - nie ma wątpliwości, że jej dyscyplina sportu to twarda szkoła charakteru.  Tutaj nie ma drogi na skróty i ważny jest każdy krok w trudnej drodze do sukcesu. Pole Dance to prezentacja siły, ale również kobiecość i zmysłowość, która często stygmatyzuje ćwiczące dziewczyny. Wystarczą jedne zajęcia z pole dance, by przekonać się na własnej skórze, jak wiele wysiłku i wyrzeczeń wymaga taki trening. 

Zuzanna inspiruje swoją pasją – jest trenerką kolejnych  zawodniczek. Jej mieszczące się na warszawskim Powiślu studio Pole and More- to miejsce, w którym można uczyć się od Mistrzów.

Silna wola i motywacja ze strony innych trenujących dziewczyn- pozwala zbudować żelazną kondycję, wyrzeźbić sylwetkę i przede wszystkim zbudować wiarę we własne siły. Jak mówi Zuzanna Kijanowska - „na każdym kroku udowadniam, że mam siłę i determinację, aby realizować marzenia”.

  

Baby-G - marka zegarków znanych ze swojej wytrzymałości i urody – wspiera kobiety takie jak Zuzanna  w ich drodze do sukcesu. Baby-G to zegarek pokolenia świadomych i konsekwentnych kobiet. Pozwala mierzyć krok po kroku wyznaczone sportowe cele dzięki:

  • krokomierzowi
  • odporności na wstrząsy
  • wodoszczelności
  • modułowi Bluetooth i dedykowanej aplikacji BABY-G CONNECTED

    

Baby-G to zegarek, który towarzyszy w drodze po sukces- ma silną obudowę, jest odporny na zarysowania i wstrząsy, nie boi się wody, a przy tym pozostaje kobiecy poprzez bogatą kolorystykę i zgrabny design.

Dołącz do grona pięknych i mocnych kobiet Generation Baby-G i postaw pierwszy krok, aby spełnić swoje marzenia.

  

Poznaj wszystkie modele Baby-G

  

Powiązane produkty