CashBack w Time Trend! Płacimy za zakupy!

CashBack w Time Trend! Płacimy za zakupy!

Rusza promocja CashBack w sklepach Time Trend! Wydaj określoną kwotę, a otrzymasz bon do wykorzystania w wybranym salonie lub w sklepie internetowym timetrend.pl.

KUPUJESZ I ZYSKUJESZ!

Planujesz zakup zegarka? Zrób to teraz! W ramach akcji CashBack otrzymasz bon o wartości 40 lub 100 złotych, który możesz zrealizować podczas kolejnej wizyty w salonie stacjonarnym TimeTrend lub na timetrend.pl.

Nie zwlekaj z decyzją! Akcja CashBack trwa do 24.12.2022 r.

CO TRZEBA WIEDZIEĆ O PROMOCJI CASHBACK:

 1. Kupujesz zegarek lub inny produkt w e-sklepie lub salonie stacjonarnym TimeTrend.
 2. Jeśli jednorazowo wydasz minimum 300 złotych, otrzymasz bon o wartości 40 złotych.
 3. Jeśli jednorazowo wydasz minimum 600 złotych, otrzymasz bon o wartości 100 złotych.
 4. Przy zakupach w salonie stacjonarnym otrzymujesz bon w postaci dodatkowego paragonu, który zrealizować możesz w jednym z salonów stacjonarnych Time Trend na terenie całej Polski.
 5. Przy zakupach internetowych na timetrend.pl otrzymujesz bon mailowo w postaci jednorazowego kodu rabatowego, który zrealizować możesz w wybranym salonie Time Trend lub w sklepie internetowym timetrend.pl.
 6. Bon możesz zrealizować osobiście lub podarować go innej osobie.

To Ty decydujesz, jaki model kupisz taniej dzięki realizacji bonu. Oferta dotyczy niemal wszystkich produktów dostępnych w sprzedaży sieci TimeTrend.

Często kupujesz w naszych sklepach? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość!

Przy kolejnych zakupach masz prawo otrzymywać nowe bony, które wykorzystasz tak samo, jak poprzednie. Wystarczy spełniać warunki promocji określone w regulaminie. Wartości bonów jednak nie łączą się ze sobą.

Nie musisz wykorzystywać otrzymanego  bonu osobiście. Możesz go podarować dziewczynie, przyjaciółce, siostrze lub koledze z pracy. Bliska osoba na pewno to doceni, a bon przyda jej się podczas kupowania prezentów świątecznych w salonie TimeTrend.

Pamiętaj!

Bonu nie zrealizujesz w salonach outletowych Time Trend i nie podlega on wymianie na gotówkę. Musi zostać użyty w całości, a sprzedawca nie wyda z niego reszty. Pojedynczy bon można wykorzystać tylko raz. Z promocji CashBack wyłączone są modele zegarków marki Suunto i FitBit oraz modele już przecenione.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O BONIE:

 • bon otrzymasz po finalizacji zakupu wraz z dodatkowym paragonem w przypadku zakupu w salonie lub mailowo, w postaci kodu rabatowego w przypadku zakupu internetowego;
 • każdy bon jest przeznaczony do jednorazowego użytku;
 • zabierz bon ze sobą do salonu stacjonarnego Time Trend, jeśli chcesz go tam zrealizować;
 • sprzedawca zeskanuje kod kreskowy, a system pomniejszy wartość zakupu o wartość bonu (40 lub 100 złotych);
 • bonu nie zrealizujesz kupując produkty, które już zostały przecenione;
 • pojedynczy bon jest jednorazowy, ale masz szansę otrzymać kolejny, jeśli znów zrobisz zakupy w TimeTrend.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ:

Zapoznaj się z regulaminem promocji CashBack: TUTAJ

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji, informując o tym z co najmniej 24 godzinnym wyprzedzeniem. Taka zmiana pozostaje bez wpływu na uprawnienia nabyte wcześniej przez uczestników promocji.

Powrót do listy
Zrób komuś prezent!

Zrób komuś prezent kupując kartę podarunkową.

Newsletter