Jacques Lemans

Dzień Ojca z marką Jacques Lemans.

Bransoletka do męskiego zegarka z kolekcji Jacques Lemans

23 czerwca obchodzimy w Polsce Dzień Ojca. Chcąc wyrazić swoją miłość i wdzięczność ojcu, za jego troskę i obecność, poszukujemy idealnego prezentu na tę okazję. Jaki prezent wybrać na Dzień Taty? Praktycznym i ponadczasowym wyborem będzie jeden z zegarków z kolekcji Jacques Lemans.

W ofercie marki Jacques Lemans znajduje się duży wybór różnorodnych zegarków, co pozwoli na dobranie idealnego prezentu dla Taty, dostosowanego do jego stylu i potrzeb.

Dodatkowo, przy zakupie dowolnego zegarka z kolekcji męskiej Jacques Lemans, w prezencie otrzymasz oryginalną bransoletkę Jacques Lemans*, którą będziesz mógł/mogła obdarować swojego tatę.

Na szczególną uwagę zasługują zegarki z kolekcji Eco Power - Solar Collection, Classic Collection czy Sport Collection, będące naszymi bestsellerami.

Eco Power - Solar Collection

Na zdjęciu: Jacques Lemans JL 1-2115J, Jacques Lemans JL 1-2115L

 

Kolekcja Eco Power - Solar Collection doskonale łączy w sobie zastosowanie najnowszej technologii solarnej, ekologicznych materiałów oraz klasycznego designu. Nazwa “Eco Power” reprezentuje zrównoważony projekt marki Jacques Lemans.

Innowacyjne zegarki solarne wykorzystują moc słońca jako siłę napędową przy tym oszczędzają zasoby i nie narażają na konieczność użycia szkodliwych dla środowiska baterii. Dzięki zaawansowanej technologii słonecznej każde sztuczne i naturalne światło ładuje zegarek. Po całkowitym naładowaniu rezerwa mocy gwarantuje absolutną precyzję i dokładność do 120 dni.

Do produkcji tej wyjątkowej kolekcji użyto wegańskiej skóry jabłkowej, naturalnego drewna oraz masy perłowej.

Zegarek solarny to świetny pomysł na prezent na Dzień Ojca, dla mężczyzny, który ceni sobie aktualne trendy i w codziennym życiu nie pozostaje obojętny idei zrównoważonego rozwoju i podejściu proekologicznemu.

Classic CollectionZegarek z kolekcji Classic Collection to świetny wybór na prezent dla miłośników klasycznej elegancji. Kolekcja prezentuje efektowne zegarki, będące idealnym uzupełnieniem niemal każdej stylizacji, które nigdy nie wyjdą z mody.

Sport CollectionZegarki z kolekcji Sport to udany pomysł na prezent, który sprawdzi się nawet w ekstremalnych warunkach. Kolekcja sportowa Jacques Lemans wyznacza nowe standardy w projektowaniu i technologii, gwarantując funkcjonalność w najbardziej wymagających warunkach.

Jacques Lemans to marka powstała w Szwajcarii, która już od ponad 25 lat nieustannie dostarcza zegarki, ciesząc się zaufaniem wśród milionów klientów, w blisko 120 krajach na całym świecie.

Zegarki Jacques Lemans są wyjątkowe dzięki wysokiej jakości produkcji, absolutnej niezawodności, innowacyjnej technice i stylowej elegancji. Ogromny sukces marki opiera się na filozofii: najlepsza jakość i produkcja w przystępnej cenie.


*promocja dotyczy zakupów online i obowiązuje do 23 czerwca 2021, bądź do wyczerpania zapasów.


Powrót do listy
Zrób komuś prezent!

Zrób komuś prezent kupując kartę podarunkową.

Newsletter