POLICE - znak buntowniczej natury i wolności

POLICE - znak buntowniczej natury i wolności

Włoska marka POLICE znana jest z bezkompromisowego designu i najwyższej jakości.

 

Słynne na całym świecie kolekcje zegarków POLICE zyskały uznanie w oczach także międzynarodowych gwiazd – ambasadorami marki byli m.in. Bruce Willis, Antonio Banderas czy Lewis Hamilton.

Zegarki POLICE to przede wszystkim piękne, biżuteryjne wzory tworzone z wykorzystaniem elementów symbolizujących buntowniczą treść. Niczym w sztuce tatuażu POLICE wykorzystuje mroczne symbole czaszek, emblematy róży i tajemniczych elementów.

Wszystko to sprawia, że zegarki POLICE doskonale oddają naturę i wyrażają osobowość ich właściciela. Nie pozwalają ukryć się w tłumie! Kolekcja odwołuje się do wolnej, artystycznej duszy, nie dającej się stłumić przez systemowe zasady i konwenanse.

Modele Horta PL.16067MSG/02M i PL.16067MS/03M to najbardziej charakterystyczne zegarki w damskiej linii zegarków marki POLICE w dwóch wariantach kolorystycznych: złotym i srebrnym.

 

Police HORTA

Srebrne lub złote koperty i bransolety pokryte ochronną powłoką IP, kunsztowne detale, kryształy i unikatowy wzór na tarczy tworzą niepowtarzalną całość. Piękna i tajemnicza czarna tarcza ozdobiona jest wzorem czaszki, kwiatów i węży. Złote lub srebrne ornamenty lśnią mrocznym blaskiem chronionym mineralnym szkłem odpornym na zarysowania.

 

 

Każdy model zegarka POLICE to sygnał - znak buntowniczej natury i wolności.

 

 

 

Police x Time Trend

 

 

Belka korzyści

Powrót do listy
Zrób komuś prezent!

Zrób komuś prezent kupując kartę podarunkową.

Newsletter