Zaufaj japońskiej jakości Q&Q

Rzuć wyzwanie precyzji japońskich zegarmistrzów - mnogość modeli na każdą okazję w niskiej cenie

Zegarki to niezaprzeczalnie jeden z kluczowych dodatków, niemalże ikoniczny. Dbałość o elegancki wygląd zawsze wiązała się z odpowiednio dobranym zegarkiem, jednak te przez długi czas były naprawdę kosztowne. Dzisiejsza technologia pozwala nam na to, by stworzyć dobry jakościowo zegarek o dobrym wyglądzie, przy jednocześnie atrakcyjnej cenie. Właśnie takie są zegarki Q&Q, które musisz zobaczyć!

Mnogość modeli i wysoka jakość produktów

Marka Q&Q doskonale rozumie, że gusta są najróżniejsze, dlatego też w jej ofercie znajduje się wiele modeli zegarków o najróżniejszym wyglądzie, kolorze i wielkości. Q&Q zdaje sobie sprawę, że nie każdemu podoba się ten sam model, dlatego stawia na design, w najróżniejszych wydaniach, tym samym dając możliwość wyboru odpowiedniego modelu w zależności od preferencji użytkownika. 

W asortymencie Q&Q znajdują się zarówno małe, jak i duże zegarki – wśród damskich, jak i męskich - które różnią się od siebie rodzajem tarczy, wielkością, paskami, bransoletami oraz kolorystyką. Q&Q wie,, że wygląd to nie wszystko, dlatego dokłada wszelkich starań, by zegarki marki były wytrzymałe i odporne. Mineralne szkiełko w modelach standardowych oraz szafirowe w kolekcji Sapphire to przede wszystkim trwałość i odporność na wszelkie negatywne czynniki zewnętrzne, jakim może zostać poddany zegarek w trakcie codziennego użytkowania. 

Jesteś bardziej wymagający? Sprawdź modele „Superior”

Są to wyjątkowe zegarki, które powstały z myślą o tych, którzy kupując zegarek, oczekują tego, co najlepsze. Wykorzystane wysokiej jakości materiały są wytrzymałe i odporne. Ich wygląd natomiast został zaprojektowany z myślą o osobach, które lubują się w przebieraniu w przeróżnych stylach. Są uniwersalne i eleganckie, dzięki czemu będą pasować zarówno do strojów casualowych, jak i tych eleganckich, które wiążą się z nienaganną prezencją. Oczywiście istnieje wiele modeli zegarków serii „Superior”, dlatego z pewnością każdy klient znajdzie coś dla siebie w naszym asortymencie.

Gwarancja to podstawa -  zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy

Zegarki bez gwarancji nie bez powodu jej nie posiadają. Brak gwarancji spowodowany jest najczęściej słabą konstrukcją zegarka lub tanich materiałów wykorzystanych do do jego produkcji. Dlatego też, przy zakupie warto zwrócić uwagę na to, czy zegarek posiada gwarancję. Zegarki Q&Q pomimo swojej bardzo niskiej ceny, do tej pory posiadały dwuletnią uniwersalną gwarancję. Od 1 września 2022 roku marka Q&Q do nowo zakupionych zegarków, wydłuża czas gwarancji aż do trzech lat! Jest to z pewnością coś, dzięki czemu przy zakupie zyskuje się absolutną pewność i gwarancję japońskiej jakości, która w sytuacji konieczności naprawy zegarka umożliwia darmową usługę lub wymianę na nowy model.

Stwórz swoją szafę z zegarkami, dzięki modelom Q&Q

Dzięki niskim cenom i wysokiej jakości, zegarki Q&Q pozwolą w niskich kosztach stworzyć szafę zegarków. Nie trzeba wydawać fortuny, by stworzyć sobie taki luksusowy kącik. Dzięki zegarkom, które są jednocześnie wytrzymałe, atrakcyjne i możliwe jest  stworzenie doskonałej kreacji na każdą okazję. 

Zegarki Q&Q to wybór między modelami sportowymi, eleganckimi i casualowymi na każdą okazję. Właśnie taki jest cel marki. Quality and Quanity, czyli jakość i ilość. Jest to połączenie dwóch elementów, które są najważniejsze przy zakupie zegarka. Chcąc nabyć jeden, kilka lub kilkanaście niedrogich zegarków do swojej kolekcji, to z całą pewnością należy  sprawdzić ofertę marki Q&Q.

Powrót do listy
Zrób komuś prezent!

Zrób komuś prezent kupując kartę podarunkową.

Newsletter