Męskie zegarki Guess w kampanii jesień/zima 2022 – dla wielbicieli oryginalnego stylu.

Męskie zegarki Guess w kampanii jesień/zima 2022 – dla wielbicieli oryginalnego stylu.

Marka Guess z sezonu na sezon zaskakuje swoich wielbicieli coraz ciekawszymi, coraz bardziej odważnymi rozwiązaniami stylistycznymi. W tym roku nie robi wyjątków – kampania jesień/zima 2022 bazuje na oryginalnym połączeniu stylów boho i glamour. W pierwszej chwili taka kombinacja stylistyczna może kojarzyć się z modą damską, ale nic bardziej mylnego – Guess po raz kolejny udowadnia, że współczesna moda nie zna podziałów i ograniczeń.

W ramach tegorocznej kampanii zegarków męskich na sezon jesień/zima, mężczyźni mają do wyboru szereg czasomierzy, które reprezentują trzy modowe trendy: klasyczny Monogram, nietuzinkowy New Royalty, oraz pełen mocnych wrażeń Adrenaline Rush.

Motywem przewodnim trendu Monogram jest trójkąt – charakterystyczny element legendarnego logo marki Guess. Projektanci ograniczyli rozwiązania stylistyczne w zegarkach Monogram do minimum, co w połączeniu z czarno-złotą kolorystyką nadaje im ponadczasowego charakteru. Męskie zegarki Monogram reprezentują modele GW0502G1, GW0502G2 oraz GW0503G1.

Pierwsze dwa, to różne wersje kolorystyczne tego samego czasomierza, którego okrągła koperta wykonana ze stali szlachetnej ma średnicę 44 mm. Element, który przyciąga szczególną uwagę to tarcza, na której widnieje ażurowanie w kształcie trójkąta, przez które widoczny jest kwarcowy mechanizm zegarka. Całości wizerunku dopełnia bransoleta typu mesh, która gwarantuje efekt ponadczasowej elegancji. Wersja GW0502G1 jest w kolorze żółtego złota, natomiast GW0502G2 jest w kolorze czarnym.

Zegarek GW0503G1 jest bardzo zbliżony do wyżej opisywanych propozycji – również ma okrągłą kopertę o średnicy 44 mm, oraz ażurowanie tarczy. Cecha, która natomiast go odróżnia, to przede wszystkim połączenie żółtego złota z czernią, oraz silikonowy pasek.

Druga seria tegorocznych nowości, New Royalty, jest doskonałym dowodem na to, że połyskujące zdobienia nie są dedykowane wyłącznie paniom. Takie rozwiązania stylistyczne są coraz częściej spotykane w kolekcjach męskich zegarów takich marek jak Hublot, Rolex, czy też Bulova. New Royalty potwierdza, że „nasycone” cyrkoniami zegarki Guess mogą być jednocześnie ozdobne i męskie.

Na zdjęciu GUESS GW0496G2

Męskie czasomierze Guess w trendzie New Royalty przyciągają różnorodnością zdobień i nietuzinkowym stylem. Pierwszą, a zarazem prawdopodobnie najbardziej oryginalną propozycją jest model o oznaczeniu GW0496G2. Zegarek ten ma okrągłą kopertę o średnicy 42 mm, wyposażony jest w klasyczną bransoletę, a kolorami dominującymi są żółte złoto i czerń. Z pozoru jest to kompozycja znana i powszechna, natomiast w tej wersji jest „coś”, co zdecydowanie go wyróżnia – połyskujące zdobienia widoczne na całym zegarku. Ponadto na całej kopercie i bransolecie widoczny jest elegancki nadruk w kolorze czarnym, co doskonale komponuje się z czarną tarczą. Efekt finalny?

Efektowny i oryginalny czasomierz, dzięki któremu każdy mężczyzna wyróżni się z tłumu. 

Na zdjęciu GEUSS GW0498G2

Drugą propozycją jest GW0498G2 – zegarek z okrągłą kopertą o średnicy 44 mm, którego podstawę stylistyczną stanowi połączenie czerni i żółtego złota. Kolor czarny dominuje pod postacią silikonowego paska, natomiast żółty odcień złota pojawił się na tarczy i kopercie, których powierzchnię w zdecydowanej większości pokrywają subtelne błyskotki. Tu marka Guess zaoferowała nam efekt w postaci sportowej elegancji w stylu glamour.

Kolejne dwa czasomierze to różne wersje kolorystyczne tego samego modelu - GW0497G1 w kolorze srebrnym, oraz GW0497G2 w kolorze żółtego złota. Są to niewątpliwie jedne z największych zegarków męskich Guess – mają okrągłą kopertę o średnicy aż 48 mm. Elementami ozdobnymi są delikatne kryształki widoczne na całej tarczy i kopercie, oraz ażurowanie koperty i uszu. To jednak nie wszystko! Na tarczy widoczne są jeszcze trzy subtarcze z dodatkowymi wskazaniami. Całość równoważy gładka, klasyczna bransoleta. Zegarek ten występuje również w wersji damskiej, co stanowi doskonałe rozwiązanie dla par lubiących komponować pasujące do siebie stylizacje.

W trendzie New Royalty, mężczyźni znajdą jeszcze takie modele jak GW0419G2 oraz GW0418G2, które podobnie jak wyżej opisane czasomierze, przypieczętowują odważne i oryginalne rozwiązania stylistyczne męskich zegarków Guess na sezon jesień/zima 2022.

Poszukiwaczy przygód z pewnością zainteresują propozycje marki Guess wpisujące się w trend Adrenaline Rush, który już na pierwszy rzut oka przywodzi na myśl design nawiązujący do akcentów stylistycznych i elementów wyposażenia samochodów z segmentu premium. Projektanci Guess osiągnęli ten efekt, dzięki wykorzystaniu mocnych i odważnych form, silikonowych pasków, czy też karbonu.

Na zdjęciu GUESS GW0487G5

Zegarek Guess GW0487G5 to zdecydowanie propozycja dla miłośników motoryzacji – jest sportowo, stylowo, a zarazem lekko. Zegarek ten ma okrągłą kopertę o średnicy 44 mm, oraz silikonowy pasek, a dominująca w nim kolorystyka to połączenie czerni z żółtym złotem. Na tarczy widoczne są mniejsze subtarcze z dodatkowymi wskazaniami, natomiast kopertę zdobią charakterystyczne śrubki, będące jednocześnie sposobem mocowania pierścienia do koperty – oba te elementy budzą skojarzenia z motoryzacją.

Wśród propozycji reprezentujących trend Adrenaline Rush, projektanci Guess przygotowali również czasomierz, którego kształt i wykończenie kojarzy się z zegarkami typu diver – jest to model GW0488, dostępny w wersji czarnej GW0488G3, oraz w kolorze żółtego złota - GW0488G2. Jest to zegarek o okrągłej kopercie, która ma średnicę 45 mm. Charakterystycznym elementem tego modelu jest pierścień, na którym widoczna jest skala dekompresji, która w zegarkach typu diver służy do odmierzania czasu pod wodą. W przypadku tego modelu jest to udany zabieg stylistyczny, nadający tym zegarkom wyjątkowego charakteru.

Zwolennicy zegarków w całości wykonanych z tworzywa sztucznego również znajdą coś dla siebie – model GW0428G1 wyposażony w silikonowy pasek.

Marka Guess zadbała o to, by panowie mieli w tym sezonie naprawdę duży wybór czasomierzy. Co więcej, by mogli wybierać wśród zegarków w różnych stylach, kształtach i rozmiarach.  Wśród tegorocznych propozycji każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie!

Powrót do listy
Zrób komuś prezent!

Zrób komuś prezent kupując kartę podarunkową.

Newsletter