VOSTOK Europe Rocket N-1 6S21/225C620

Produkt dostępny

SKU: 04956600
Darmowa dostawa

Czas ucieka, zamów jeszcze dziś!
Wolisz obejrzeć produkt stacjonarnie? Sprawdź dostępność produktu w każdym z naszych 85 salonów.

Oszczędź do 10% z aplikacją Time To Riff

Zawsze darmowa dostawa i zwrot oraz bezpieczne płatności

Oficjalna dystrybucja ZiBi - gwarancja oryginalności

Darmowa wymiana baterii przez cały okres gwarancji

Przymierz lub odbierz zegarek w 1 z 85 salonów stacjonarnych

Stała oferta rat Santander 0% - decyzja już w 15 minut

Opis VOSTOK Europe Rocket N-1 6S21/225C620

Vostok Europe Rocket N-1 6S21/225C620

Zegarek męski na skórzanym pasku Vostok Rocket N-1 6S21/225C620 łączy w sobie uniwersalny design z precyzyjnym działaniem japońskiego mechanizmu. Wyposażono go w niezwykle praktyczne funkcje, takie jak stoper czy chronograf, służące do precyzyjnego mierzenia interwałów czasu. Dzięki wysokiej wodoszczelności bez obaw możesz uprawiać sporty wodne w czasie korzystania z czasomierza. Ten zegarek jest edycją limitowaną, to oznacza, że wyprodukowano jedynie 3000 sztuk tego zegarka męskiego na cały świat.

Mechanizm

We wnętrzu tego sportowego zegarka męskiego znajduje się mechanizm kwarcowy Citizen Miyota 6S21. Za jego działanie odpowiada pochodzący z baterii impuls elektryczny, który wprawia w ruch kryształ kwarcu. 

Tarcza i szkło

Na białej tarczy tego zegarka męskiego Vostok Rocket N-1 umieszczono wyraźne, biało-czarne indeksy. Stylizowane wskazówki w tej samej barwie dopełniają całości. Zarówno indeksy, jak i wskazówki zostały pokryte powłoką luminescencyjną Super Lumi-Nova. Dzięki temu z łatwością odczytasz godzinę w ciemności oraz w trudnych warunkach pogodowych. Na godzinie szóstej umieszczono datownik dni miesiąca. Tarczę ochrania szkło mineralne K1, odznaczające się wysoką odpornością na pęknięcia.

Koperta i Pasek

Czarna koperta tego nurkowego zegarka męskiego została wykonana ze stali szlachetnej 316 L, charakteryzującej się dużą wytrzymałością na działanie czynników zewnętrznych. Kolor koperty został osiągnięty za sprawą pokrycia powłoką PVD. Umieszczono na niej obrotowy bezel z naniesioną skalą, który może być wykorzystywany do odmierzania spędzonego pod powierzchnią wody czasu. Dodatkowo jej zakręcany dekiel oraz koronka sprawiają, że zegarek zachowuje wyższą szczelność. Kopertę umocowano na skórzanym pasku, utrzymanym w tej samej barwie. Ten rodzaj materiału jest bardzo wytrzymały i odporny na pęknięcia.

Wodoszczelność

Poziom wodoszczelności tego klasycznego zegarka męskiego została oszacowana na 200 m. Dzięki temu mechanizm tego zegarka męskiego na rękę jest bezpieczny nawet podczas głębszych zanurzeniach pod powierzchnią wody.

W zestawie z zegarkiem znajdziesz:

  • Dodatkowy pasek: Idealne rozwiązanie na letnie dni i aktywności sportowe.
  • Narzędzie do wymiany paska: Ułatwia zmianę paska, dostosowując zegarek do swojego stylu.
  • Instrukcja obsługi: Dla pełnego wykorzystania zegarka.
  • Gwarancja: 2 lata gwarancji na bezproblemową eksploatację.
  • Oryginalne opakowanie

Marka

VOSTOK EUROPE to, pochodząca ze stolicy Litwy – Wilna, marka łącząca w sobie dwa najbardziej ekscytujące elementy z dzisiejszego świata zegarków – wspaniałą historię każdego modelu i każdej kolekcji, oraz projekty stworzone specjalnie dla fanów sportów ekstremalnych i do nich przeznaczone. Modele testowano na Rajdzie Dakar, w najgłębszej jaskini na świecie, jak również podczas przeciążeń sięgających 5G. Każda kolekcja inspirowana jest największymi dokonaniami i wynalazkami sowieckiej inżynierii. Te zegarki nie tylko wskazują czas, każdy z nich opowiada historię. Każdy model Vostok Europe jest skonstruowany w taki sposób, aby działał w najtrudniejszych warunkach, zaczynając od wodoszczelnych zegarków dla nurków, po modele wykorzystujące do podświetlenia tarczy i wskazówek, wysoko zaawansowanych technologii jak tuby trytowe.

Zobacz również: