ATLANTIC Timeroy 70467.41.69

Produkt dostępny

SKU: 05074657

Czas ucieka, zamów jeszcze dziś!
Wolisz obejrzeć produkt stacjonarnie? Sprawdź dostępność produktu w każdym z naszych 85 salonów.

Oszczędź do 10% z aplikacją Time To Riff

Zawsze darmowa dostawa i zwrot oraz bezpieczne płatności

Oficjalna dystrybucja ZiBi - gwarancja oryginalności

Przymierz lub odbierz zegarek w 1 z 85 salonów stacjonarnych

Stała oferta rat Santander 0% - decyzja już w 15 minut

Opis ATLANTIC Timeroy 70467.41.69

ATLANTIC TIMEROY 70467.41.69

Zegarek Atlantic 70467.41.69, męski model z kolekcji TIMEROY to reedycja popularnego chronografu z lat 70, wyróżniająca się klasyczną kompozycją czerni i srebra, przez którą czasomierz nie traci sportowego stylu. 

Mechanizm zegarka

Za pracę “Timeroya” odpowiada kwarcowy mechanizm Ronda 5021.D, osadzony na 10 kamieniach łożyskujących. Zasilanie bateryjne werku, wedle zapewnień producenta, będzie poruszać kryształem kwarcu przez nawet 2 lata. 

Tarcza i szkło

Po krawędzi czarnej powierzchni męskiego “Timeroya” biegnie podziałka minutowa, przecinana prostymi, srebrnymi indeksami.

Na zewnętrznej części tarczy umieszczono skalę tachometru. W centralnej części nad osią wskazówek nadrukowano nazwę i rok założenia firmy Atlantic a po przeciwnej stronie nazwę modelu.

Logo marki oznaczono małą literą "a" na prostokątnej płytce w miejscu godziny 12 - tej. Po przeciwnej stronie znajduje się okienko datownika.

Całość bezpiecznie przykryto szkłem szafirowym, odpornym na zbicia czy zarysowania. 

Koperta i bransoleta

Srebrna koperta i bransoleta tegoż zegarka zostały wykonane ze stali nierdzewnej, odpornej na uderzenia mechaniczne czy też występowanie korozji.

Klasa wodoszczelności na poziomie 100M oznacza, że model może być naszym nieodłącznym wyposażeniem przy uprawianiu sportów wodnych takich jak pływanie i nurkowanie bez akwalungu.

Trójrzędowa bransoleta doskonale leży na nadgarstku,  a zapięcie zatrzaskowe nie pozwoli czasomierzowi na ześlizgnięcie z ramienia. 

W zestawie z zegarkiem znajdziesz:

- oryginalne pudełko
- 2-letnią gwarancję
- instrukcję obsługi

Marka

Atlantic to słynna marka zegarmistrzowska, której korzenie sięgają roku 1888 roku. Wtedy właśnie Eduard Kummer założył firmę EKB w szwajcarskim miasteczku Bettlach. Manufaktura przez lata prężnie się rozwijała zdobywając nowych klientów. W latach 30-tych ubiegłego wieku powstały pierwsze zegarki pod nazwą Atlantic. Niedługo później, bo już w latach 50-tych powstał pierwszy w Polsce salon tej marki, a wraz z nim inne we Wschodniej i Centralnej Europie. 

Zobacz również: