BALTICUS DEEP WATER BLACK-BLUE SET BAL-DWOBBG

Produkt dostępny

SKU: 05072552

Czas ucieka, zamów jeszcze dziś!
Wolisz obejrzeć produkt stacjonarnie? Sprawdź dostępność produktu w każdym z naszych 85 salonów.

Oszczędź do 10% z aplikacją Time To Riff

Zawsze darmowa dostawa i zwrot oraz bezpieczne płatności

Oficjalna dystrybucja ZiBi - gwarancja oryginalności

Przymierz lub odbierz zegarek w 1 z 85 salonów stacjonarnych

Stała oferta rat Santander 0% - decyzja już w 15 minut

Opis BALTICUS DEEP WATER BLACK-BLUE SET BAL-DWOBBG

BALTICUS BAL-DWOBBG

Prawdziwa gratka dla entuzjastów zegarków w stylu klasycznym, z zapewnionym odpowiednim zapleczem technologicznym. Zegarek męski Balticus BAL-DWOBBG to elegancka tarcza obudowana solidną kopertą o wysokiej odporności na uszkodzenia oraz równie imponującej wodoszczelności. Ograniczenie liczby wypuszczonych modeli do 50szt. podnosi prestiż zegarka, i czyni go pozycją obowiązkową dla kolekcjonerów. 

Tarcza oraz Szkło

Zastosowanie czarnej barwy dodaje tarczy elegancji i uroku, jest zatem wielką zaletą zegarka Balticus BAL-DWOBBG. Krawędź cyferblatu okalają proste indeksy o jasnym, biało-złotym zabarwieniu. Takiego samego koloru są tutaj także wskazówki o imponującej grubości. Na godzinie 3 widnieje okienko datownika, wskazujące bieżący dzień miesiąca. Tarczę zegarka przykrywa wytrzymałe szkiełko szafirowe.

Koperta i Bransoleta

Wykonana z wysoce odpornej stali szlachetnej 316L koperta cechuje się wyjątkową wytrzymałością i nie grożą jej efekty korozji. Na boku koperty, na wysokości godziny 4, umieszczono zakręcaną koronkę. Lewostronnie obrotowy bezel w kolorze czarno-niebieskim, ze złotym, profilowanym bokiem, ma nałożoną podziałkę godzinową, ułatwiającą użytkowanie codzienne, jak i podczas nurkowania. Od spodu komorę mechanizmu zamyka zakręcany dekiel. Wszystkie te elementy składają się na niesłychaną wręcz wodoszczelność zegarka, określaną na 30 bar (~300m). Umożliwia to pływanie i nurkowanie z zegarkiem, nawet w przypadku schodzenia na większe głębokości. Całość zegarka prezentuje się dostojnie na stalowej, srebrnej bransolecie. Zatrzaskowe zapięcie odpowiada za stabilne utrzymanie zegarka na nadgarstku. 

Mechanizm zegarka

Za pracę zegarka odpowiada mechanizm automatyczny Miyota 9015, osadzony na 24 kamieniach łożyskujących, z rezerwą chodu wynoszącą 42 godziny. Nakręcanie odbywa się samoczynnie, podczas ruchów nadgarstka użytkownika.

W zestawie z zegarkiem znajdziesz:

- oryginalne pudełko
- 2-letnią gwarancję
- instrukcję obsługi

Marka

Podróż nad morze wiąże się z obietnicą wytchnienia i odpoczynku w zaciszu piaszczystej plaży. Z drugiej jednak strony, portowe miasta zawsze były międzynarodowym tyglem, gdzie spotykały się różne kultury, które docierały do brzegu z najdalszych zakątków. To właśnie dwoista natura morskich okolic sprawiła, że markę zegarków Balticus można ocenić z perspektywy lokalnej i globalnej. Lokalnej, ponieważ za projekty odpowiedzialny jest gdyński projektant Piotr Ogrodowicz. Natomiast wszystkie modele cechują się wzornictwem i wykonaniem na światowym poziomie, więc jest to marka o ponadnarodowym potencjale eksportowym. 

Zobacz również: