Traser P67 Officer Pro 109465

Produkt dostępny

SKU: 04947745
Darmowa dostawa

Czas ucieka, zamów jeszcze dziś!
Wolisz obejrzeć produkt stacjonarnie? Sprawdź dostępność produktu w każdym z naszych 85 salonów.

Oszczędź do 10% z aplikacją Time To Riff

Zawsze darmowa dostawa i zwrot oraz bezpieczne płatności

Oficjalna dystrybucja ZiBi - gwarancja oryginalności

Darmowa wymiana baterii przez cały okres gwarancji

Przymierz lub odbierz zegarek w 1 z 85 salonów stacjonarnych

Stała oferta rat Santander 0% - decyzja już w 15 minut

Opis Traser P67 Officer Pro 109465

Traser P67 Officer Pro 109465

Czarny zegarek męski Traser P67 Officer Pro 109465 to połączenie uniwersalnego designu ze szwajcarską precyzją. Został wyposażony w kilka nowoczesnych, a jednocześnie praktycznych funkcji, takich jak stoper, chronograf czy tachometr. Będzie doskonałym towarzyszem górskich wędrówek.

Mechanizm zegarka

We wnętrzu tego zegarka męskiego z datownikiem Traser P67 Officer Pro 109465 znajduje się znany z niezawodności i niezwykłej precyzji działania mechanizm kwarcowy Ronda 5030. Czas żywotności jego baterii według producenta wynosi 2 lata.

Tarcza oraz Szkło

Na czarnej tarczy tego taktycznego zegarka męskiego umieszczono zwykłe indeksy w ciemnoszarym kolorze. Między godziną czwartą a piątą znajduje się datownik informujący o aktualnym dniu miesiąca. Na cyferblacie widoczny jest także chronograf oraz stoper umożliwiający mierzenie czasu nawet do dwunastu godzin. Stylizowane wskazówki w jasnoszarym kolorze dopełniają całości. Tarczę ochrania szkło szafirowe, które charakteryzuje się wysoką odpornością na zarysowania.

Koperta i Pasek

Okrągła, czarna koperta tego zegarka męskiego ze stoperem została wyprodukowana z materiału znanego ze swojej wytrzymałości na negatywny wpływ czynników zewnętrznych – stali szlachetnej 316 L. Umieszczono na niej tachometr, pozwalający na obliczanie średniej prędkości poruszania się. Dodatkowo jej zakręcany dekiel oraz koronka zwiększają poziom wodoszczelności urządzenia. Koperta została umocowana na czarnym, wykonanym z materiału tekstylnego typu NATO, pasku.

Podświetlenie

Pomimo jednolitej kolorystyki, zegarek pozostaje niezwykle czytelny, a odczytanie wskazań czasu nie sprawia żadnych trudności, co zawdzięczamy samowystarczalnej technologii świetlnej trigalight® - innowacyjnej metody opracowanej przez szwajcarską firmę mb-microtec, lidera w produkcji oświetleń trytowych. Szklane mikrorurki umieszczone na tarczy oraz na trzech głównych wskazówkach zostały wypełnione trytem, radioaktywnym gazem. W wyniku reakcji chemicznej tryt generuje światło, co sprawia, że rurki świecą nieprzerwanie i intensywnie przez nawet 25 lat! Co więcej, nie wymagają one zewnętrznego źródła zasilania.

Wodoszczelność

Poziom wodoszczelności tego zegarka męskiego z chronografem został oszacowany na 100 m. Bez przeszkód możesz w nim pływać lub uprawiać snorkeling – czasomierz jest odporny na pełne zanurzenie w wodzie.

W zestawie z zegarkiem znajdziesz:

- oryginalne pudełko
- 2-letnią gwarancję
- instrukcję obsługi

Marka

TRASER. Wojskowa wytrzymałość, szwajcarska precyzja i doskonała czytelność za dnia i w nocy!

Pod koniec lat 80-tych do szwajcarskiej manufaktury mb-microtec, specjalizującej się w technologii trigalight®, którą stosowano między innymi w celownikach optycznych broni, zgłosiła się Armia Stanów Zjednoczonych. Potrzebowali zaopatrzyć swoje oddziały w zegarki niezwykle wytrzymałe, czytelne w ciemności nawet po 8 godzinach, a przy tym spełniające aż 250 norm określonych w MIL-PRF-46374F.

Mb-microtec podjęło się zlecenia, prezentując w 1989 roku pierwszy zegarek taktyczny na świecie, którego indeksy oraz wskazówki wypełnione gazem H3 (trigalight®) gwarantowały czytelność wskazań w nocy, przez około 25 lat, nie wymagając przy tym zewnętrznego źródła zasilania.

Zobacz również: