Traser P69 Black Stealth 109857

Produkt dostępny

SKU: 04947134
Darmowa dostawa

Czas ucieka, zamów jeszcze dziś!
Wolisz obejrzeć produkt stacjonarnie? Sprawdź dostępność produktu w każdym z naszych 85 salonów.

Oszczędź do 10% z aplikacją Time To Riff

Zawsze darmowa dostawa i zwrot oraz bezpieczne płatności

Oficjalna dystrybucja ZiBi - gwarancja oryginalności

Darmowa wymiana baterii przez cały okres gwarancji

Przymierz lub odbierz zegarek w 1 z 85 salonów stacjonarnych

Stała oferta rat Santander 0% - decyzja już w 15 minut

Opis Traser P69 Black Stealth 109857

Traser P69 Black Stealth 109857

Taktyczny zegarek męski Traser P69 Black Stealth 109857 został zaprojektowany z myślą o miłośnikach sportów wodnych. Świadczy o tym nie tylko wysoki poziom wodoszczelności, ale także umieszczony na kopercie obrotowy bezel z naniesioną skalą, który może służyć do odmierzania spędzonego pod powierzchni wody czasu. Dzięki uniwersalnemu designowi czasomierz sprawdzi się jako uzupełnienie  codziennych stylizacji.

Mechanizm zegarka

We wnętrzu tego czarnego zegarka męskiego Traser P69 Black Stealth 109857 umieszczono odznaczający się niezawodnością i niezwykłą precyzją działania mechanizm kwarcowy.

Tarcza oraz Szkło

Tarcza tego szwajcarskiego zegarka męskiego ma czarny kolor. Umieszczono na niej wyraźne indeksy w formie grubych kresek. Na godzinie trzeciej znajduje się datownik informujący o aktualnym dniu tygodnia oraz miesiąca. Na cyferblacie widoczna jest także funkcja wskazywania czasu 24-godzinnego.  Stylizowane wskazówki dopełniają całości. Tarczę tego czasomierza ochrania materiał znany z wysokiej odporności na zarysowania – szkło szafirowe.

Koperta i Pasek

Okrągła koperta tego nurkowego zegarka męskiego została wykonana ze stali szlachetnej, charakteryzującej się dużą wytrzymałością na negatywne działanie czynników zewnętrznych. Umieszczono na niej obrotowy bezel z naniesioną skalą, który służy do precyzyjnego odmierzania spędzonego pod powierzchnią wody czasu. Kopertę umocowano na solidnym pasku, wykonanym z tworzywa sztucznego. Obydwa elementy tego czasomierza mają czarną barwę, co sprawia, że wydają się być całością.

Podświetlenie

Szklane rurki z trytem zostały elegancko wkomponowane w ozdobne obramowania, a każda z wskazówek wyposażona jest w marker świetlny.

Dzięki zastosowanej technologii trigalight®, zegarek umożliwia precyzyjny odczyt czasu w każdych warunkach, niezależnie od pogody czy pory dnia. Rurki z trytem świecą nieprzerwanie przez 24 godziny przez 25 lat, bez konieczności doładowywania czy korzystania z zewnętrznych źródeł zasilania. To niezwykle praktyczna i użyteczna funkcja, dostępna wyłącznie w zegarkach z podświetleniem trytowym.

Dodatkowo, poza trytem, światło emituje również fluorescencyjna uszczelka szkła szafirowego. To efektowne rozwiązanie, które po naświetleniu zegarka światłem słonecznym lub sztucznym sprawia, że uszczelka zaczyna świecić, tworząc charakterystyczny efekt "aureoli" wokół tarczy.

Wodoszczelność

Poziom wodoszczelności tego zegarka męskiego z datownikiem został oszacowany na 200 m. Oznacza to, że jego mechanizm jest chroniony przed zalaniem nawet podczas pływania w basenie czy nurkowania z butlą na znacznej głębokości.

W zestawie z zegarkiem znajdziesz:

- oryginalne pudełko
- 2-letnią gwarancję
- instrukcję obsługi

Marka

TRASER. Wojskowa wytrzymałość, szwajcarska precyzja i doskonała czytelność za dnia i w nocy!

Pod koniec lat 80-tych do szwajcarskiej manufaktury mb-microtec, specjalizującej się w technologii trigalight®, którą stosowano między innymi w celownikach optycznych broni, zgłosiła się Armia Stanów Zjednoczonych. Potrzebowali zaopatrzyć swoje oddziały w zegarki niezwykle wytrzymałe, czytelne w ciemności nawet po 8 godzinach, a przy tym spełniające aż 250 norm określonych w MIL-PRF-46374F.

Mb-microtec podjęło się zlecenia, prezentując w 1989 roku pierwszy zegarek taktyczny na świecie, którego indeksy oraz wskazówki wypełnione gazem H3 (trigalight®) gwarantowały czytelność wskazań w nocy, przez około 25 lat, nie wymagając przy tym zewnętrznego źródła zasilania.

Zobacz również: