CASIO G-SHOCK Original GMD-S5600 -2ER

Produkt dostępny

SKU: 05061848
Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 503,10 zł

Czas ucieka, zamów jeszcze dziś!
Wolisz obejrzeć produkt stacjonarnie? Sprawdź dostępność produktu w każdym z naszych 85 salonów.

Oszczędź do 10% z aplikacją Time To Riff

Zawsze darmowa dostawa i zwrot oraz bezpieczne płatności

Oficjalna dystrybucja ZiBi - gwarancja oryginalności

Przymierz lub odbierz zegarek w 1 z 85 salonów stacjonarnych

Stała oferta rat Santander 0% - decyzja już w 15 minut

Opis CASIO G-SHOCK Original GMD-S5600 -2ER

G-Shock GMD-S5600-2ER

Niebieski zegarek Casio G-SHOCK damski GMD-S5600-2ER to klasyczna propozycja od marki znanej na całym świecie ze swojej niezwykłej wstrząsoodporności. Zegarek pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji. 

Precyzja i wszechstronność

Zegarek damski GMD-S5600-2ER posiada klasyczny dla markki G-Shock design. Tarcza, koperta oraz pasek zegarka w kolorze niebieskim tworzą spójną, atrakcyjną kompozycję. Koperta z lekkiego tworzywa jest trwała, lekka, wygodna i praktyczna. Możesz spersonalizować wyświetlanie godziny - istnieje możliwość wyświetlania czasu w formie 12-sto lub 24 godzinnej. Tarczę pokrywa szkło mineralne, niezwykle odporne na stłuczenia. Dzięki paskowi z tradycyjną sprzączką możesz idealnie dopasować ten damski zegarek G-SHOCK  do swojego nadgarstka. Uniwersalny design sprawia, że  G-SHOCK GMD-S5600-2ER  będzie pasował zarówno do sportowych, jak i  codziennych stylizacji.

Trwałość i niezawodność

Zegarek GMD-S5600-2ER wyposażony jest w baterię kwarcową. Częstotliwość wymiany baterii przewidziana przez producenta wynosi do 3 lat, w zależnośći od użytkowania. Zegarek Casio G-SHOCK damski GMD-S5600-2ER posiada przydatne w życiu codziennym funkcje takie jak  stoper, timer, multialarm, czy rozbudowany kalendarz. Wodoszczelność na poziomie 200m pozwala na swobodne pływanie z zegarkiem.

W zestawie z zegarkiem otrzymasz:

- oryginalne opakowanie

- instrukcję obsługi w języku polskim

- 3-letnią gwarancję

SPRAWDŹ CO POTRAFI TWÓJ G-SHOCK

Super Illuminator

System wstrząsoodporny

Display Flasher

Stoper

Timer

Multialarm

Format 12-/24-godzinny

Kalendarz automatyczny

Sprzączka

Szkło mineralne
Koperta z tworzywa

Klasa wodoszczelności

3-letnia bateria

Pasek z tworzywa

KORZYŚCI Z ZAKUPÓW Z DYSTRYBUCJI GRUPY ZIBI S.A.

INSTRUKCJA OBSŁUGI

Łatwa obsługa nawet najbardziej zaawansowanych modeli, dzięki dołączonej do każdego modelu G-SHOCK instrukcji obsługi w języku polskim.

 + 3 LATA GWARANCJI

Możliwość przedłużenia gwarancji o kolejne 3 lata na warunkach określonych w gwarancji trzyletniej, pod warunkiem dokonania wpłaty w terminie do 30 dni od daty zakupu.

KONTAKT Z SERWISEM ZIBI

Masz pytania?
Skontaktuj się z serwisem telefonicznie lub mailowo:
Tel.: +48 46 86 20 125
e-mail: serwis@zibi.pl
Adres: ul. Chodakowska 10,
96-500 Sochaczew

Marka G-SHOCK narodziła się w 1983 roku, w rodzinie Casio, w Japonii. Twórca marki - inżynier Kikuo Ibe konsekwentnie poszukiwał rozwiązania, które pozwoli uodpornić wrażliwy mechanizm zegarka na wstrząsy. Pomimo wielu nieudanych prób Kikuo Ibe nie poddał się, a pasja i determinacja twórcy przyniosły sukces  i narodziła się rewolucja - pierwszy wstrząsoodporny model kultowej kostki - DW-5000C. Od tego momentu zegarki G- SHOCK zaczęły podbijać świat. Obecnie zegarki G-SHOCK to już legendarna wytrzymałość. W 2017 roku G-SHOCK przeszedł test, którego wynik znalazł się na liście rekordów Guinessa - G-SHOCK wytrzymał nacisk 24 tonowej ciężarówki! Zegarki G-SHOCK są produkowane przez CASIO.  Wszystkie zastosowane w procesie produkcji elementy powstały w fabryce marki. To gwarancja niezmiennej jakości, która charakteryzuje japońskiego lidera w produkcji zegarków kwarcowych.

Zobacz również