SEIKO Presage SRE014J1
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
35 lat na Polskim rynku
Światowe marki, lokalne wsparcie
Darmowa wymiana baterii
przez cały okres gwarancji
4.9/5 Pozytywnych opini
Według Trustmate
clock
Produkt niedostępny
Oszczędź do 10% z aplikacją Time To Riff
Opis SEIKO Presage SRE014J1
Zegarek damski SEIKO PRESAGE SI SRE014J1
Tarcza oraz Szkło
Koperta i Pasek
Koperta zegarka wykonana jest z wysokiej jakości stali szlachetnej, pokrytej pozłacaniem w ciepłym odcieniu różowego złota. Błyszcząca powierzchnia koperty doskonale komponuje się z biżuterią, a jej średnica 30,3 mm oraz grubość 10,9 mm sprawiają, że zegarek jest widoczny na nadgarstku, ale nie przytłacza. Zakręcany dekiel jest pełny i wygrawerowany informacją o limitowanej edycji oraz indywidualnym numerze seryjnym (xxxx/5000). Koperta ma także wodoodporność do 50 metrów, co zapewnia ochronę przed zalaniem. Zegarek jest bardzo lekki, waży zaledwie 40 gramów, co gwarantuje komfort noszenia.
Brązowy pasek ze skóry cielęcej uzupełnia złoto-różowe odcienie koperty i tarczy. Gładka powierzchnia paska jest delikatnie przeszyta, a bransoletowe zapięcie ułatwia zakładanie i zdejmowanie zegarka, zapobiegając nieestetycznym zagnieceniom. Szerokość paska przy kopercie wynosi 14 mm, co umożliwia łatwą wymianę na inny pasek według indywidualnych preferencji. Teleskopy z możliwością szybkiej wymiany pozwalają błyskawicznie zmienić oryginalny pasek na inny.