CARL VON ZEYTEN CVZ0054SLSR

Produkt dostępny

SKU: 05161935
Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 2 200,00 zł
Darmowa dostawa

Czas ucieka, zamów jeszcze dziś!
Wolisz obejrzeć produkt stacjonarnie? Sprawdź dostępność produktu w każdym z naszych 85 salonów.

Oszczędź do 10% z aplikacją Time To Riff

Zawsze darmowa dostawa i zwrot oraz bezpieczne płatności

Oficjalna dystrybucja ZiBi - gwarancja oryginalności

Darmowa wymiana baterii przez cały okres gwarancji

Przymierz lub odbierz zegarek w 1 z 85 salonów stacjonarnych

Stała oferta rat Santander 0% - decyzja już w 15 minut

Opis CARL VON ZEYTEN CVZ0054SLSR

Zegarek męski CARL VON ZEYTEN CVZ0054SLSR

Zegarek męski Carl von Zeyten CVZ0054SLSR to wyjątkowy czasomierz, który łączy elegancję z precyzją. Projekt oraz produkcja części i montaż zegarka odbywają się na terenie Europy. Tarcza zegarka odzwierciedla ducha tradycyjnego zegarmistrzostwa. To elegancki wybór, który sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i podczas ważnych uroczystości.

Zegarek męski CARL VON ZEYTEN CVZ0054SLSR Zegarek męski CARL VON ZEYTEN CVZ0054SLSR

Tarcza i szkło

Na białej tarczy osadzono kontrastujące, czarne wskazówki oraz indeksy w formie cyfr rzymskich. Podwójne, charakterystyczne wycięcie w tarczy, nazywane okienkiem “Open Heart”, pozwala podziwiać pracę mechanizmu. Na godzinie dwunastej umieszczono funkcję wskazywania faz księżyca. Szkło szafirowe chroniące tarczę tego męskiego zegarka na pasku jest niezwykle wytrzymałe na zarysowania. Posiada 9 punktów w 10-stopniowej skali Mohsa, ustępując jedynie diamentowi.

Koperta i pasek

Koperta w kolorze srebrnym wykonana jest z odpornej na działanie korozji stawli szlachetnej. Powieszona została na czarnym pasku wykonanym ze skóry naturalnej. Klasyczne zapięcie na sprzączkę zapewnia wygodę noszenia. To idealna propozycja zegarka do garnituru.

Mechanizm zegarka

Elegancki zegarek Carl von Zeyten CVZ0054SLSR jest napędzany automatycznym mechanizmem. Dzięki zastosowanemu w mechanizmie wachnikowi samoczynnie nakręca się, wykorzystując energię kinetyczną powstającą podczas ruchów Twojej ręki. 

Wodoszczelność

Zegarek posiada wodoszczelność na poziomie 30 metrów (3 bary), co oznacza, że jest odporny na zachlapania, np. podczas mycia rąk.

W zestawie z zegarkiem znajdziesz:

- oryginalne pudełko
- 2-letnią gwarancję
- instrukcję obsługi

Marka Carl von Zeyten 

W środku XIX wieku, w Schwarzwaldzie, pracowity i zdolny zegarmistrz poświęcił całą swoją wiedzę i pracę na rozwijanie, montowanie i naprawę zegarków kieszonkowych i naręcznych. Carl von Zeyten zyskał rozgłos daleko poza granicami Freudenstadt / Schwarzwald.

Spełniał swoje marzenie, marzenie o doskonałym zegarku mechanicznym. W ciągu kolejnych lat, podróżując jako zegarmistrz po Szwajcarii i Anglii, zdobywał wiele doświadczeń i technik z zakresu zegarmistrzostwa.

Marka Carl von Zeyten koncentruje się na podkreśleniu dziedzictwa zegarmistrzowskiego, wyjątkowej estetyce stylu vintage oraz ograniczeniu produkcji wyłącznie do klasycznych mechanizmów, z naciskiem na mechanizmy automatyczne.

Zobacz również: