Seiko 5 Sports Automatic Field Sports Style 36 mm SRPJ85K1

SKU: 05084432
Darmowa dostawa

Produkt niedostępny

Oszczędź do 10% z aplikacją Time To Riff

Zawsze darmowa dostawa i zwrot oraz bezpieczne płatności

Oficjalna dystrybucja ZiBi - gwarancja oryginalności

Darmowa wymiana baterii przez cały okres gwarancji

Przymierz lub odbierz zegarek w 1 z 85 salonów stacjonarnych

Stała oferta rat Santander 0% - decyzja już w 15 minut

Opis Seiko 5 Sports Automatic Field Sports Style 36 mm SRPJ85K1

Zegarek męski Seiko 5 Sports Automatic Fields Sports Style 36mm SRPJ85K1

Uniwersalny dodatek na każdą sytuację i porę, zegarek męski Seiko 5 Sports Automatic Fields Sports Style 36mm SRPJ85K1 to model w którym zdecydowanie znajdziesz coś dla Siebie. Jest to zegarek stylizowany na gatunkową klasykę, z jednoczesną nutą luzu i estetyki sportowej.

Mechanizm zegarka

Za pracę zegarka odpowiada tu mechanizm automatyczny kaliber 4R36, osadzony na 24 kamieniach łożyskujących. Nie wymaga on manualnego nakręcania, dzieje się ono samoczynnie dzięki energii kinetycznej pochodzącej z ruchów nadgarstka użytkownika.

Koperta oraz Szkło

Zegarek Seiko SRPJ85K1 charakteryzuje się srebrną barwą metalu. Materiał użyty do odlewu obudowy to stal szlachetna, odporna na uszkodzenia i efekty korozji. Solidna koperta cieszy się wodoszczelnością na poziomie 10 bar, dzięki czemu zegarkowi nie przeszkadzają zachlapania, a nawet możliwe jest pływanie powierzchniowe z czasomierzem na ręku. Wytrzymałe szkiełko mineralne skutecznie osłania tarczę zegarka przed pęknięciami.

Tarcza i Pasek

Kolorystycznie, w modelu Seiko SRPJ85K1 postawiono na klasyczną czerń tarczy. Na jej brzegach widnieje podziałka z jasnymi, wyraźnymi indeksami w formacie 12- i 24-godzinnym wskazywanymi przez równie jasne, szerokie wskazówki. W miejscu indeksów godziny 3 zamiast tego umieszczono datownik wskazujący bieżący dzień tygodnia i miesiąca. 

Marka

Seiko to znana na całym świecie marka zegarmistrzowska, która rozpoczęła swoją historię w 1881 roku. Kintaro Hattori - 22-letni przedsiębiorca otworzył wtedy sklep sprzedający i naprawiający zegarki w centrum Tokio. W roku 1892 nabył on opuszczoną fabrykę i zakładając markę Seikosha rozpoczął produkcję zegarków naściennych. Już po trzech latach firma ta rozpoczęła produkcję zegarków kieszonkowych. W tamtym okresie zegarki naręczne były niesłychanie rzadkie i niedostępne do kupienia w Japonii.

W zestawie z zegarkiem znajdziesz:

- oryginalne pudełko
- 2-letnią gwarancję
- instrukcję obsługi

Zobacz również: